Back to Question Center
0

Trendy na co dzień: zawartość kwitnie, budując bomby sprzedaży

1 answers:
(16. )

Jeśli kicham i wącham słyszę. w biurze są jakieś wskazówki, wiosna jest oficjalnie w pełnym rozkwicie - internationale umzüge. Kwiaty kwitną, a sprzedaż tkanek kwitnie. Wszystkie te puste przestrzenie, które wydawały się martwe przez całą zimę, przechodzą w chwalebne, wielokolorowe życie.

Jak rozwija się strategia marketingu treści?. Czy wyniki zaczynają kwitnąć, czy twoja treść wciąż kiełkuje pod ziemią?

W tym tygodniu obłęd najlepszych treści marketingowych ma wiele wskazówek dla kultywowania marketingu zielony kciuk. Zapoznaj się ze wskazówkami dotyczącymi zwiększania współodczuwania treści, ogromną listą kontrolną dotyczącą dominacji w SEO, zabawną, ale dokładną analizą mobilnego krajobrazu a la Game of Thrones i nie tylko.

Dyskusje dotyczące trendów marketingowych w tym tygodniu:

1. W jaki sposób dobroć sprawia, że ​​twoja treść jest bardziej skuteczna

â € "Jeś li chcesz napisać post na blogu lub zaprojektujesz dzieło marketingowe, wykonujesz najlepszą pracę. kiedy okazujesz współczucie swoim użytkownikom i gdy zastanawiasz się, w jaki sposób Twoje dobre intencje mogą pójść źle, lub Twoje założenia mogą się powtórzyć.

Większość marketerów jest czujna, jeśli chodzi o tworzenie treści wartościowych, informacyjnych i rozrywkowych. Ale rzadko myślimy o kalibrowaniu dla życzliwości. Konsultantka Sarah Wachter-Boettcher twierdzi, że wykracza poza empatię aż do współczucia, w tym artykule dla Content Marketing Institute.

2. Jakie ponad 300 kampanii marketingowych w zakresie treści może uczyć o zdobywaniu ogniw

Ten głęboko nurkowy fragment z Fractlâ € ™ s Kelsey Libert . ) analizuje wyniki 345 kampanii uruchomionych przez firmę w ciągu ostatnich trzech lat. Kelsey informuje o elementach treści, które najlepiej sprawdziły się w Fractl, z sugestiami, aby twoje treści były bardziej zwrotne.

3. Najlepsza lista kontrolna do pomyślnej integracji SEO w Twojej witrynie

Nie ma przesady w tytule tej infografiki. Jest to ogromny zasób, dzięki uprzejmości Capsicum Mediaworks, z ponad 75 poradami na temat SEO strony i poza nią. Wszyscy, oprócz najbardziej utalentowanych ekspertów ds. SEO, znajdą na wynos lub dwie, gdy będą przewijać.

4. Jak zbudować unikalne strategie kreatywnego marketingu influencerów

W tym odcinku Convince & amp;. Convert's Podsegmenty Pros, August United General Manager Tyler Farnsworth omawia, jak pielęgnować obopólnie korzystne relacje z osobami wpływającymi na grę, w tym, jak utrzymać wysoki poziom entuzjazmu wszystkich osób w całym procesie. Możesz słuchać podcastu lub przeczytać artykuł na temat kluczowych przekąsek.

5. Nowe podejście do pomiaru zaangażowania na stronach o dużej zawartości

"Tak więc, w przypadku braku konkretnych konwersji, jak mierzymy zaangażowanie w. bardziej znaczący sposób?. Aby móc wykazać wartość technologii cyfrowej, organizacje stojące przed tym wyzwaniem muszą wykazać się kreatywnością zarówno za pomocą narzędzi, które wykorzystują do pomiaru sukcesu, jak i samej definicji sukcesu.

W tym artykule o marketingu ziemi felietonista Nick Iyengar podejmuje pozornie niemożliwe zadanie ilościowego zaangażowania. Nick opisuje, jak zbudować system ważonych punktów dla typów zaangażowania, ułatwiając tym witrynom, które nie mają konwersji jako główny cel do wykazania zwrotu z inwestycji.

6. 4 Komponenty planu marketingowego dotyczącego treści marketingowych dla zabójców na LinkedIn

W tym artykule na blogu TopRank Marketing, dyrektor ds. Marketingu agencji Ashley Zeckman. przedstawia kluczowe odsłony z mojej i Jason Miller prezentacji na Social Media Marketing World 2016.

7. Wyszukiwarka Landâ € ™ s Ginny Marvin wyjaśnia ostatnie zmiany w wynikach Google Local Finder i ich znaczenie dla marketerów.

8. Gra w telefony: Technik gra w poszukiwaniu żelaznego tronu

Jeśli, podobnie jak Jon Snow, nic nie wiesz o obecnym mobilnym marketingu,. ta infografika o tematyce o Tronie sprawi, że będziesz na bieżąco. AppsFlyer opracował również interaktywną wersję do klikania i przewijania przyjemności.

9. Siedem wskazówek dla poprawy marketingu treści dzięki skanowalnej treści internetowej

"Rzeczywistość jest taka, że ​​bardzo niewiele osób faktycznie CZYTAJ treści online. Tylko 16% Twoich gości online czyta słowo w słowo, a przeważająca większość (79%) SKANUJE i wybiera frazę i kilka pojedynczych słów.

W tym artykule MarketingProfs Brian Sutter i Kim Keller pokazują, jak prowadzić "skanery". za pośrednictwem treści online. Brian i Kim czerpią inspirację z najlepszych praktyk dziennikarskich, aby wyjaśnić, w jaki sposób pisać angażującą, bezużyteczną prozę, która zachęca ludzi do czytania.

10. Czego superbohaterowie mogą nauczyć się na temat opowiadania historii

Dowiedz się, jakie lekcje Batman, Superman i wsp. mogą nauczyć sprzedawców na temat opowiadania historii. publiczność. Zespół HighSpark bada, dlaczego repozytoriom komiksu rezonują, identyfikując podstawowe elementy, które są najbardziej istotne dla marketingu.

Obracaj swój ogród marketingowy codziennymi poradami, wskazówkami i strategiami, gdy subskrybujesz blog LinkedIn Marketing Solutions .

What’s Trending: Content Blooms Bring Sales Booms

April 13, 2018