Back to Question Center
0

Porady dotyczące sprzedaży w społecznościach: Przewodnik po marketingu opartym na kontach

1 answers:
  • Social Selling Tips of the Week: Your Guide to Account-Based Marketing
(5. )
  • Social Selling Tips of the Week: Your Guide to Account-Based Marketing
(. 33) Tradycyjny lejek sprzedaży uległ zmianie. Stare wiadomości, prawda?. Słyszałeś to już wcześniej i znowu to usłyszysz, ale czy wiesz, co naprawdę prowadzi do przejścia z typowego odgałęzienia w stronę dzisiejszego dynamicznego, wydajnego leja?

( - olimp l carnitine. 33) W jaki sposób konkurencja usprawnia proces kierowania?. Jakie narzędzia wykorzystują do maksymalizacji współczynników konwersji i zmniejszenia straconego czasu i pieniędzy na etapie niekończących się poszukiwań?

Marketing oparty na kontach (ABM) i sprzedaż społeczna są silnikami napędzającymi nową ścieżkę sprzedaży. Ale podobnie jak wiele narzędzi sprzedaży i marketingu, ABM i sprzedaż społeczna działają w parze z nieco innymi celami, celami i najlepszymi zastosowaniami. Zwiększ obroty zespołów sprzedażowych i marketingowych, przyglądając się, jak ABM i sprzedaż społeczna mogą przekształcić Twoją sprzedaż.

Prawdziwa siła sprzedaży społecznej

Sprzedaż społeczna to o wiele więcej niż samo zaangażowanie. Najbardziej transformacyjny element sprzedaży społecznej może właśnie w końcu odkryć zamiary swoich klientów .

W najnowszym artykule Pulse, ekspert ds. Sprzedaży społecznej Vernon Bubb zauważa, jak gromadzić odpowiednie "dane" ". poprzez sprzedaż społeczną może radykalnie przekształcić celowanie i efektywność poszukiwania.

"Zdolność do identyfikowania i reagowania na sygnały intencyjne jest cechą odróżniającą najlepszych sprzedawców społecznych od reszty. â €?. Bubb kontynuuje: "Jedną z najmniej cenionych i najważniejszych korzyści ze sprzedaży społecznej jest sposób, w jaki może uwolnić organizację od ciężaru [niekończących się poszukiwań]. â €.

Zmień proces sprzedaży z "push to pull" za pomocą inteligentnych narzędzi do sprzedaży społecznej, które zapewniają zespołowi dane, których potrzebują, aby dotrzeć do potencjalnych klientów, którzy dokonują konwersji.

Jak skalować marketing oparty na kontach & amp;. Programy sprzedaży

ABM i sprzedaż społeczna są niezbędne, ale organizacje potrzebują jasności i struktury, aby wdrażać te programy. CEO Avent Steve Pogorzelski , nakreśla trzy proste kroki w celu skalowania programu marketingowego opartego na koncie :( 34)

1. Â Â Przydziel role

2. Â Â Align Around Data

3. Â Â Połącz swój stos ABM z aktualną infrastrukturą

Ostrzeżenia Pogorzelskiego, "Skuteczny proces ABM nie rozpoczyna się od zaangażowania. Realizacja bez właściwego wyboru konta powoduje marnowanie nakładu pracy. Zaangażowanie bez możliwości dostosowania sprzedaży i marketingu. •

Nie marnuj wysiłku i okazji z niewłaściwą ABM i społeczną strategią sprzedaży.

Ostateczny przewodnik po marketingu opartym na kontach i sprzedaży społecznej

Marketing oparty na kontach jest niezbędnym elementem udanej strategii sprzedaży społecznej B2B. Jednak przesunięcie w kierunku mniejszej docelowej puli kont i zwiększone uzależnienie od metryk w czasie rzeczywistym może być zniechęcające.

To dlatego LinkedInâ € ™ s Najlepszy przewodnik po marketingu opartym na kontach i sprzedaży społecznej â €?. dzieli siedem kluczowych kroków w celu stworzenia efektywnego i skalowalnego programu ABM. Kroki takie jak:

â - (Â) Wyszukiwanie i angażowanie decydentów

â Tworzenie wysoce ukierunkowanych, odpowiednich treści .

â Pomiar wpływu twojego programu

â Pozycjonowanie ABM jako inicjatywy strategicznej w twojej organizacji (. 34)

Pobierz eBook i zacznij wdrażać strategię marketingową, która zmieni sposób sprzedaży.

Mniej znaczy więcej

Przyszłość sprzedaży ukierunkowana jest na laser. Mniejsze pule wysoko wykwalifikowanych potencjalnych klientów pozwalają zaoszczędzić setkom zmarnowanych godzin pracy w kontaktach z niewłaściwymi kupującymi. Wykorzystaj dane intencyjne ze sprzedaży społecznej i stwórz niezaprzeczalną przewagę nad przestarzałym "spryskaj i módl się". strategie przeszłości.

Subskrybuj blog LinkedIn Sales Solution i upewnij się, że Twój zespół sprzedaży znajduje się w czołówce dzisiejszych czasów. najgorętsze oprogramowanie i trendy w sprzedaży i marketingu.

April 13, 2018