Back to Question Center
0

W jaki sposób media społecznościowe zmieniły kupującego finansowego

1 answers:

How Social Media has Changed the Financial Buyer
  • Rozważenie tego, czego się nauczyli, poprzez poszukiwanie i oferowanie porad.

Spośród osób korzystających z mediów społecznościowych do celów odkrywania i rozważania, 63% z nich dokonuje wyborów i podejmuje działania na podstawie tego, czego się nauczyło. Działanie to może przybrać formę otwarcia konta, zakupu nowego produktu lub nawiązania nowych relacji z firmą finansową.

Pomocne jest rozbicie kategorii â € œmass affluentâ €?. na trzy odrębne etapy życia, ponieważ kupujący na każdym etapie życia szukają czegoś nieco innego niż ich zaangażowanie w mediach społecznościowych:

  1. Nagromadzenie bogactwa : Ludzie ci przypisują najwyższą wartość odpowiednim treściom - find lost super colonial. Oczekują, że banki i karty kredytowe będą obecne w społeczności, ponieważ są młodsze i bardziej zaangażowane w media społecznościowe we wszystkich aspektach życia zawodowego.
  2. Wkrótce na emeryturę : Aktualne aktualizacje są najważniejsze dla osób w tym sektorze. Oczekują, że brokerzy będą mieli społeczną obecność.
  3. Emeryci : Ci ludzie cenią obsługę klienta.

Chociaż reklama wciąż dostarcza największą część informacji o spółkach finansowych, aktualizacje i treści publikowane przez te firmy w sieciach społecznościowych stają się coraz ważniejszą częścią marketingu. Trzydzieści osiem procent ankietowanych powiedziało, że uczy się o instytucjach finansowych z treści sponsorowanych przez firmę lub o aktualizacjach, a 34% stwierdziło, że w ten sposób dowiadują się o produktach lub rachunkach finansowych. Komunikacja z innymi osobami w ich sieciach społecznościowych to również ważny sposób, w jaki ludzie odkrywają i rozważają opcje zakupu finansowego: 34% "zamożnych". Użytkownicy mediów społecznościowych informują o firmach finansowych za pośrednictwem własnej sieci społecznościowej, a 25% polega na tym, aby odkryć nowe produkty i usługi finansowe.

Respondenci wyrazili wyraźne zainteresowanie konkretnymi rodzajami treści i informacji, a ich życzenia wskazują na luki komunikacyjne między informacjami, które chcą zobaczyć, a tym, co oferują obecnie instytucje finansowe:

. Od domów maklerskich zamożny konsument chce zobaczyć treści, które obejmują:

  • Nowe informacje o produkcie
  • Komentarz do rynku
. )
  • Dane o wydajności produktu

Od banków i wydawców kart kredytowych , które chcą zobaczyć:

  • Nowe informacje o produkcie (. 11)
  • Aktualizacje zmiany rachunków
  • Informacje o spółce

Dom maklerski i banki obecnie nie dostarczają treści, które klienci. najbardziej chce. Największa rozbieżność lub luka komunikacyjna istnieje w obszarze pośrednictwa dostarczającego nowych informacji o produkcie, ale wszystkie obszary treści finansowych wykazują lukę komunikacyjną między 27% a 40%.

Na LinkedIn marki finansowe mogą budować fundamenty mediów społecznościowych, publikując zawartość firmy i świadcząc usługi lub wsparcie. Po podstawowym założeniu firmy mogą przyspieszyć swój wpływ, używając LinkedIn Sales Solutions do prowadzenia dyskusji grupowych i umożliwienia komunikacji od 1 do 1. Ponieważ media społecznościowe koncentrują się na relacjach, ten rodzaj komunikacji jest niezbędny do dotarcia i wpłynięcia na zamożnych kupujących.

Wpływ na zamożną masę od LinkedIn Marketing Solutions .
How Social Media has Changed the Financial Buyer

April 13, 2018