Back to Question Center
0

Lista kontrolna DMEXCO: Zaufanie, DNA i start-upy

1 answers:
 • (16. )
(. 14)
 • My DMEXCO checklist: Trust, DNA and start-ups
 • Trudno się dziwić, że DMEXCO podniósł rangę konferencji z imprezy dla zagorzałych ad-techników. do takiego, który dla niektórych rywali jest podobny do South by Southwest i CES.

  Bogactwo danych i rosnąca moc komputerów stworzyły erę bezprecedensowych zmian i możliwości dla marek, a ja jestem podekscytowany możliwością udania się do Kolonii, aby wysłuchać najnowszych osiągnięć, opinii i spostrzeżeń z niektórych branż - designer lace dresses australia. Najlepiej.

  Kończąc pakowanie przed udaniem się na lotnisko, pomyślałem, że w tym roku udostępnię moją listę kontrolną dla DMEXCO.

  Chodzi o zaufanie
  Wszystkie oczy będą oparte na ostatnich komentarzach Marca Pricharda dotyczących przejrzystości w cyfrowym łańcuchu dostaw i potrzebie. dla ekosystemu reklamy internetowej, któremu mogą zaufać reklamodawcy (zbliża się termin jego rocznego terminu na obsadzenie platform i agencji zgodnie z nowymi zasadami przejrzystości). Jednak jestem również zainteresowany sposobem, w jaki marki wykorzystują technologię do budowania zaufania wśród odbiorców końcowych, niezależnie od tego, czy są to konsumenci, czy profesjonaliści.

  W dzisiejszym bombardowaniu wiadomości i reklam rola treści w budowaniu zaufania nigdy nie była tak ważna, szczególnie w środowisku B2B, gdzie decyzje podejmowane są przez dłuższy czas, często wiążą się z dużymi sumami. pieniędzy i może mieć długotrwałe konsekwencje dla kariery osobistej. W rzeczywistości nasze ostatnie badanie stanu sprzedaży wykazało, że 88% kupujących w B2B częściej kupuje od osób, które udostępniają odpowiednie treści.

  Mając to na uwadze, dostanę się do sali Experience w DMEXCO w czwartek w tym tygodniu, aby zobaczyć "programową sesję kreatywności". Są to m.in. Belinda Rowe, globalny partner zarządzający, Publicis Media i Charles Yardley, dyrektor generalny Forbes Media, omawiający marketing treści inteligentnych i jego wpływ na firmy i klientów.

  Dotyczy również DNA
  Jestem ogromnie podekscytowany byciem częścią największej kiedykolwiek obecności LinkedIn w DMEXCO i. Czekamy na przyjęcie klientów, rówieśników i przyjaciół na naszym stoisku. Porozmawiamy o możliwościach naszej platformy, w tym o możliwościach, jakie oferuje LinkedIn angażowanie odbiorców w Niemczech poprzez content marketing .

  Bardzo się cieszymy, że jeden z założycieli LinkedIn Allen Blue do nas dołączył. Allen weźmie udział w trzeciej sesji dnia otwarcia w Sali Kongresowej. Podczas gdy duża część wydarzenia skupi się na technologiach i platformach cyfrowych umożliwiających nową erę marketingu, sesja Allena będzie dotyczyć tego, jak ta bezprecedensowa zmiana wpływa na nasz sposób pracy i umiejętności potrzebne do rozwoju. Cała ta technologia nic nie znaczy, jeśli nie możemy tego zrobić.

  Będąc gorąco w Cannes, będę zainteresowany, aby usłyszeć, jak bardzo postępowaliśmy w branży, jeśli chodzi o różnorodność. Błędem byłoby patrzeć na najnowsze zmiany w naszej branży bez omawiania jednego z naszych największych wyzwań. Organizatorzy DMEXCO rozpoczęli trzy inicjatywy mające na celu wzmocnienie pozycji kobiet w marketingu, mediach i technologii oraz wykazanie, że równość płci jest czymś więcej niż hasłem naszych czasów.

  W środę pojadę do Sali Kongresowej, aby obejrzeć "Tabele przywódcze kobiet", podczas których Claudia Willvonseder z Ikei i Unilever ™. s Aline Santos (między innymi) omówi, w jaki sposób różnorodność rasy i płci, a także sposobu myślenia i opinii, daje bardziej kreatywne rozwiązania i zwiększa zyski. Jest to prawdopodobnie miejsce, w którym wszyscy powinniśmy się najwięcej nauczyć.

  To okazja, aby zobaczyć niektóre z najnowszych, najbardziej ekscytujących pomysłów, które pojawiają się w branży. W czwartek rozpocznie się finał Startup Up Hatch, w którym wybrane start-upy wykonają sześciominutową prezentację dla imponującego jury, które nagrodzi najbardziej innowacyjne rozwiązanie, produkt lub usługę marketingu cyfrowego z ogromnym 20 000 €.

  Ale to więcej niż najlepsza technika i pomysły, którymi jestem zainteresowany słuchania i oglądania. Chodzi o to, w jaki sposób wspierają kulturę innowacji i zręczności, co często jest pożądane przez większe firmy. W środę, w hali Experience, "Entrepreneur's Experience" spojrzy na potrzebę, aby firmy zanurzyły się w kulturze startowej zwinności i innowacji, aby poprowadzić firmę przez zmiany i transformację. Każdy panel z niesamowitą Sarą Wood z Unruly musi być dobry.

  Czekam z niecierpliwością na kilka dni spędzonych w Niemczech w tym tygodniu, ale, jak widać z tej listy, chodzi raczej o rozmowy dotyczące technologii, a nie samej technologii, którą I'™. m najbardziej nie mogę się doczekać.

  April 13, 2018