Back to Question Center
0

Jak wartościowe jest zaufanie do twojej marki?

1 answers:

W ciągu ostatnich 12 miesięcy trzy siły połączyły się, aby postawić kwestię. szczyt agendy marketingowej.

1. Zaufanie instytucjonalne

Barometr zaufania (Edelman Trust 2017) pokazuje kryzys zaufania we wszystkich instytucjach, w tym: mediach, rządach, przedsiębiorstwach i organizacjach pozarządowych.

2 - commercial appraisal companies. Media Trust

Zbombardowani "fałszywymi wiadomościami" konsumenci coraz bardziej nie są pewni, do kogo się zwrócić. Według Barometru Trust Edelman zaufanie do tradycyjnych mediów również spadło do najniższego poziomu. Po raz pierwszy "osoba taka jak ty" jest teraz uważana za godnego zaufania eksperta.

3. Trust reklamowy

Widoczność, oszustwa reklamowe i bezpieczeństwo marki są najważniejszymi dla specjalistów od reklam w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z ankietą Integral Ad Science 2017 Top of Mind .

Dlaczego to ma znaczenie?

Jako Clayton Ruebensaal , wiceprezes ds. Globalnego zarządzania marką, American Express, mówi: "Kiedy dokładasz dane do tego, co naprawdę ważne,. zaufanie jest czynnikiem najbliżej związanym z intencją zakupu. W miarę wzrostu zaufania wzrasta intencja zakupu.

Firmy, które nie koncentrują się na angażowaniu klientów i budowaniu zaufania, narażają na ryzyko.

Jak więc zacząć budować zaufanie?

Nasz nowy eBook â € "" Jak marketingowcy mogą nawigować po krajobrazie post-prawdy "â €". przedstawia Pięć Filarów Cyfrowego Zaufania, przewodnik krok po kroku wraz z praktycznymi wskazówkami i listami kontrolnymi, w jaki sposób marki mogą ponownie nawiązać kontakt z klientami i wzmocnić relacje online.

Pobierz eBook już teraz i odkryj, jak LinkedIn Marketing Solutions może pomóc twojej organizacji zbudować zaufanie do naszego świata online. Lub odwiedź naszą walutę TrustÂ's hub treści i dowiedz się więcej o tym, jak LinkedIn Marketing Solutions może pomóc Ci w przemyśleniu podróży klienta do Twojej organizacji i połączyć Cię z odbiorcami i sprawami, które są najważniejsze.

How Valuable Is Trust to Your Brand?

April 13, 2018