Back to Question Center
0

Porady społeczne dotyczące sprzedaży w ciągu tygodnia: sekrety najlepszych wykonawców sprzedaży

1 answers:
  • Social Selling Tips of the Week: The Secrets of Top Sales Performers
(5. )
  • Social Selling Tips of the Week: The Secrets of Top Sales Performers
(. 33) Co sprawia, że ​​najlepiej sprzedający się sprzedawca różni się od reszty? - vigomax. W jaki sposób przyciągają i wchodzą w interakcje z potencjalnymi klientami?. Jakie narzędzia sprzedaży, systemy CRM i aplikacje do zarządzania czasem wykorzystują do zamknięcia transakcji?. Czy są to sprzedawcy społeczni lub osoby w wieku podeszłym w wieku szkolnym?

Odpowiedzi na te palące pytania mogą cię zaskoczyć.

Poniższe wskazówki powinny pomóc w zlikwidowaniu bardzo rzeczywistej luki między najlepszymi podmiotami, które przekraczają kwoty, a przedstawicielami handlowymi, którzy nie spełniają. Najlepsze wskazówki dotyczące sprzedaży w tym tygodniu pozwalają odkryć umysły, nawyki i narzędzia liderów sprzedaży, aby przekonać się, co sprawia, że ​​są najlepsze w branży.

Portret "Nadprodukcji". Sprzedawca

Pierwszy wpis tygodnia z Harvard Business Review stanowi dogłębny portret nadproducenta sprzedającego . W nim autor i mówca Steve W. Martin dokumentuje nawyki, osobowość, etykę pracy i techniki sprzedaży ponad 1000 najlepiej sprzedających się sprzedawców - tych, którzy osiągnęli ponad 125% przydzielonej im kwoty w zeszłym roku.

Złożone z handlowców terenowych, sprzedawców wewnętrznych, menedżerów sprzedaży średniego szczebla i dystrybutorów sprzedaży, wyczerpujące badanie obejmuje pełen zakres stanowisk sprzedażowych i specjalistów oraz nurkowania zarówno w psychologii, jak i metodach najlepszych wykonawców sprzedaży -. z kilkoma ciekawymi odkryciami:

- 66% zgadza się, że â € œMoney jest niezwykle ważny i jak mierzę osobisty sukces

â- ??. Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 84% mówi szacunek i uznanie jako â € œjeden z najlepszychâ €. przez swoich rówieśników jest bardzo ważne

- 42% uważa, że ​​są sympatyczną osobą, która sprawia, że ​​klienci czują się komfortowo

- 32. % uważa się za bardzo godnych zaufania i dobrych w ustalaniu priorytetów czasu

Największym jednak zyskiem było: właśnie 26% najlepszych wykonawców "wierzy, że wiedza jest ich najpotężniejszym atrybutem" . â €?. Co zaskakujące, grupa ta osiągnęła najwyższy średni poziom przydziałów w ubiegłym roku na poziomie 170% .

7 aplikacji dla wysoce skutecznych sprzedawców B2B

Nasz drugi artykuł od Głównego Urzędnika Skarbowego dla RingLead, John Kosturos kontynuuje ten pomysł, aby zbadać. podstawowe działania sprzedażowe , wraz z aplikacjami i narzędziami CRM, z których codziennie korzystają najlepsi wykonawcy.

Jego artykuł zaczyna się od ponadczasowego cytatu Stephena Coveya: "Większość z nas spędza zbyt dużo czasu na tym, co jest pilne, a nie wystarczająco dużo czasu na to, co ważne". a następnie szybko przez Chet Holmes :( 34)

â € œThereâ € ™ s zawsze mniejsza liczba najlepszych kupujących niż jest wszystkich kupujących . Oznacza to, że marketing i sprzedaż są tańsze niż marketing i sprzedaż wszystkim kupującym.

Kosturos podkreśla 7 kroków i narzędzia używane w każdym z nich - aby dotrzeć do "najlepszych kupujących". w tym:

1. Â Â Â Badania konta â € "Market Mapper

2. Â Â Â Â Badania wiodĘ .. ce â € "Przechwytywanie

3. Śledzenie Salesforce - SalesLoft

4. Propozycje - TinderBox

5. E-mail Outreach - Salesloft

6. Sprzedaż społeczna Rapportive

7. Planowanie spotkań (ScheduleOnce)

Kosturos twierdzi nawet, że używa tylko jednego narzędzia na tej liście - Rapportive odpowiada za powiększenie swojej sieci LinkedIn do ponad 5000 połączeń. â € žWyłącz szybkie tempo odkrywaniaâ € ť, a Ty zapewnisz szybkie "współczynniki wznoszenia".

Lepsza analiza daje lepsze wyniki, ale jest to osób wraz z oceną "dzień po dniu". które tworzą najlepszych wykonawców.

Gotowy na szok?. Tylko 15% sprzedawców robi to

Ostatni wpis tygodnia z Emma Brudner w Hubspot dotyczy istotnej roli, jaką sprzedaż społeczna odgrywa w dzisiejszej sprzedaży. wykonawcy.

Brudner powołuje się na raport dotyczący wskaźnika benchmarku sprzedaży, w którym stwierdzono, że przedstawiciele handlowi, którzy włączają media społecznościowe do swojego procesu, wykazywali " o 66% więcej niż osoby mniej rzetelne społecznie . â €?. Sprzedaż społeczna wyraźnie działa, ale Brudner wskazuje na inny raport GetApp, który ujawnia, że ​​tylko 15% sprzedawców używa mediów społecznościowych w poszukiwaniach.

Wniosek jest prosty: najlepsi sprzedawcy preferują sprzedaż społeczną.

Dzisiejsi najlepsi sprzedawcy nie są tajemnicą. Są po prostu sprzedawcami, którzy codziennie analizują dane, stosują odpowiednie narzędzia, aby zmaksymalizować efektywność i włączają sprzedaż społeczną do swojej ogólnej strategii.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, w jaki sposób można zostać najlepszym sprzedawcą przy użyciu technik sprzedaży społecznej, zasubskrybuj blog LinkedIn Sales Solution . ).

April 13, 2018