Back to Question Center
0

Przewodnik po opowiadaniu danych Content Marketer

1 answers:
  • (16. ) The Content Marketer’s Guide to Data Storytelling

Kiedy pokaz slajdów wyświetla ponad 10 000 wyświetleń w mniej niż tydzień, wiesz, że to działa na nerwy. Tak jest na pewno w przypadku Przewodnika po opowiadaniu danych w Content Marketer , nowej talii z branży wizualizacji danych, Visage. Jego sukces dowodzi, że nie ma obecnie większego przedmiotu w marketingu niż wyzwania i możliwości związane z połączeniem analityki danych i narracji marki.

Ponieważ jest to tak duży temat, nierealistyczne jest oczekiwanie, że jedna prezentacja będzie zawierała wszystkie odpowiedzi, ale Przewodnik Visage zapewnia doskonały punkt wyjścia - mobility management in portland. Podkreśla rosnące znaczenie oryginalnych opowieści zakorzenionych w danych własnych firmy - i potężną przewagę konkurencyjną, jaką zapewnia to w zatłoczonym krajobrazie treści. Istnieje wiele praktycznych rad, jeśli chodzi o rozbijanie silosów, które zwykle istnieją między analityką danych a marketingiem. Przewodnik nie tylko pozostawia motywację do rootowania większej ilości treści w oryginalnych danych - pomoże to również czuć się do tego upoważnionym.

Oprócz praktycznych rzeczy, istnieje wiele oryginalnych przemyśleń na temat właściwego związku między danymi i historiami: znaczenie wiarygodności i dokładności oraz skupienie się na znajdowaniu naturalnej historii w danych zamiast jej późniejszej modernizacji. narracja, którą już położyłeś. Naturalne zainteresowanie Visage naturalną mocą danych zapewnia świeże spojrzenie na całą historię narracji - i to naprawdę pomaga wyróżnić ten przewodnik. Jest to jedna z listy czytelników marketingu treści.

April 13, 2018