Back to Question Center
0

Porady społeczne dotyczące sprzedaży w ciągu tygodnia: informacje od ekspertów

1 answers:
  • Social Selling Tips of the Week: Insights from the Experts
(5. )
  • Social Selling Tips of the Week: Insights from the Experts
(. 33) Jest wiele do powiedzenia na temat podejścia opartego na próbach i błędach - uczenie się przez osobiste doświadczenie gwarantuje, że weźmiesz sobie do serca ciężko wygrane lekcje. Ale próbując, potykając się i wracając silniejszy jest godny pochwały, możesz również wziąć kilka skrótów i ominąć pułapki, słuchając tych, którzy tam byli - houses for sale tarragona.

Ponieważ sprzedaż społeczna jest wciąż stosunkowo nową praktyką, nie trzeba przesadnie przeskakiwać mas i skakać na szczyt gry - wystarczy wziąć udział w tym, co eksperci doradzają, co. najnowsze badania pokazują, i jak można zintegrować te najlepsze praktyki w swoim własnym dniu.

W tym tygodniu omówiono społeczne wskazówki dotyczące sprzedaży , w których można się zapoznać z najnowszymi badaniami, z przyszłością sprzedaży społecznej i jak najlepiej wykorzystać swoje wysiłki.

Ujawnienie nowych badań nad sprzedażą społeczną

Niedawno firmy odrzuciły pomysł, by pracownicy logowali się w mediach społecznościowych w godzinach pracy - niektórzy nawet zablokowali dostęp do Internetu. witryny. To wszystko zmienia się, według nowego badania przeprowadzonego przez LinkedIn, które dotyczyło zachowania 1000 specjalistów ds. Sprzedaży i rozwoju biznesu w Wielkiej Brytanii.

Kevin Scott , szef LinkedIn Sales Solutions na Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA) , opowiada o tym studium i ujawnia wspaniałą infografikę, która łamie. najważniejsze ustalenia . Wśród najważniejszych osób otwierających oczy jest fakt, że 98% najlepszych sprzedawców uznało sprzedaż społeczną za "niezwykle krytyczną" dla zawierania transakcji.

"Z tych danych jasno wynika, że ​​dzisiaj nie chodzi o to, czy pracodawcy powinni zezwalać swoim pracownikom na dostęp do mediów społecznościowych w miejscu pracy" - pisze Kevin - "ale dlaczego nie zachęcają ich do korzystania z. to więcej. "Badanie szybko zyskuje na popularności, z nowym zasięgiem The Telegraph , Elite Business i Marketing B2B.

Patrząc w przyszłość

Jak wynika z powyższego badania, sprzedaż społeczna zyskuje na atrakcyjności i szerokim zasięgu. Ale dokąd zmierzamy?. Amanda Nelson z SalesForce rozmawiała z pięcioma ekspertami, w tym z własnym pracownikiem LinkedIn Koka Sexton , aby dowiedzieć się, co czeka sprzedaż społeczną.

Nie można pominąć ich pięciu wnikliwych spostrzeżeń (podkreśla z niedawnego webcastu). "Podobnie jak handlowcy idą w przyszłość, nabywcy są już przed nami", mówi Koka. "Chcemy zobaczyć zastosowanie wzrostu sprzedaży społecznej w każdej branży. " Przeczytaj najciekawsze momenty lub , oglądaj tutaj cały webcast .

Odstąpienie od powszechnych mitów sprzedaży społecznej

W młodej, szybko rozwijającej się praktyce, takiej jak sprzedaż społeczna, nieporozumienia są nieuniknione. Łatwo jest powstrzymać się od zniechęcających mitów, takich jak "sprzedaż społeczna zajmuje dużo czasu" lub "tylko eksperci mogą to zrobić dobrze. "

Na szczęście Pam Neely wyjaśnia te nieporozumienia w pomocnym poście na Business2Community . W swojej pracy kieruje infografiką, najlepszymi praktykami i cennymi strategiami, takimi jak "formuła 3x3" w jednym poręcznym pakiecie, wyciągając jasne i zwięzłe wnioski. "Nie daj się przestraszyć przez sprzedaż społeczną" - pisze. "Masz już wszystkie niezbędne umiejętności, aby zrobić to dobrze. Dowiedz się trochę o różnych metodach komunikacji i etykietach różnych platform, a wszystko będzie dobrze. "

Zrób sobie przysługę i poświęć kilka minut na naukę od mistrzów. Nie tylko zyskasz cenną przewagę nad konkurencją, ale także unikniesz typowych błędów i postawisz się na czele awangardy, prowadząc rosnącą falę sprzedaży społecznej.

Uzyskaj bardziej wnikliwe porady i strategie sprzedaży społecznej, stosując subskrypcję blogu LinkedIn Sales Solutions .

April 11, 2018