Back to Question Center
0

LinkedIn przekracza 300 milionów użytkowników [INFOGRAPHIC]

1 answers:

Dziś na LinkedIn obchodzimy kamień milowy - przekroczyliśmy 300 milionów członków, dając rekruterów. jak dostęp do jeszcze głębszej i różnorodnej puli talentów. Chcesz poznać najlepszą część?. 85% z tych członków chce usłyszeć od ciebie, zgodnie z naszym raportem Talent Trends 2014 .

Dziękujemy za pomoc w dotarciu do tego przełomowego etapu, ale jeszcze nie skończyliśmy!. Ostatecznie, naszą wizją jest stworzenie ekonomicznej szansy dla każdego z 3,3 miliarda ludzi na globalnej sile roboczej - chaise package.

Przed nami długa droga. W międzyczasie mamy infografikę, która pokazuje, jak nasza sieć profesjonalistów rozwinęła się i ewoluowała w ciągu ostatnich pięciu lat. Szczególnie warto przywołać jedno: nasi członkowie są coraz bardziej mobilni. Każdego dnia widzimy średnio 15 milionów wyświetleń profilu, 1. 45 milionów odsłon i 44 000 wniosków o pracę w ponad 200 krajach za pośrednictwem telefonów komórkowych. W rzeczywistości spodziewamy się, że w drugiej połowie 2014 r. Osiągniemy moment mobilności (gdzie 50% wyświetleń w naszej sieci pochodzi z sieci komórkowych).

Dlatego skupiliśmy się na tym, aby ułatwić członkom znalezienie pracy. na urządzeniach mobilnych poprzez wyszukiwanie i ogłoszenia sponsorowane w kanale i natychmiast stosuj po prostu ich profile i ułatw sobie rekrutację w drodze przez Recruiter Mobile . Sprawdź nasze Mobile Recruiting Playbook , aby dowiedzieć się więcej o tym, jak stworzyć zwycięską strategię mobilnej rekrutacji.


300 milionów członków LinkedIn od . LinkedIn
LinkedIn Surpasses 300 Million Members [INFOGRAPHIC]
April 11, 2018