Back to Question Center
0

Pokoloruj swoją LinkedIn Sponsorowane aktualizacje Strategię z Bright Insights [SlideShare]

1 answers:
(16. )

Twoi potencjalni klienci długo kupują. podróż. To nas, jako marketerzy, powinniśmy oświetlić ich ścieżkę odpowiednią treścią.

Średnio, perspektywa pochłonie 10 kawałków treści, zanim podniesie rękę, aby porozmawiać ze sprzedawcą - wwwlostsuper com. Ponadto 74% kupujących wybiera firmę, która PIERWSZY, aby dodać wartość e, ponieważ definiuje swoją wizję zakupu.

Niewątpliwie istnieje ogromna szansa dla marketerów, aby byli pomocni, upewniając się, że ich arcydzieła content marketingu są postrzegane przez tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Z LinkedIn sponsorowane aktualizacje , możesz uzyskać informacje na temat swojej marki na wszystkich platformach i korzystać z kompleksowych opcji targetowania, aby dotrzeć do wybranej grupy odbiorców.

Wiemy, że może być przytłaczająca decyzja, od czego zacząć od strategii LinkedIn Linked Updates. Czasami najlepiej zacząć od porady od profesjonalistów. Właśnie dlatego zręcznie opracowaliśmy wskazówki i wskazówki dla liderów branży, które pomogą Ci na Twojej drodze. Pokoloruj swoją LinkedIn Sponsorowane aktualizacje Strategia z Bright Insights od liderów branży i ucz się od doświadczonych ekspertów takich jak:

  • Chris Bolman , dyrektor ds. Marketingu zintegrowanego w Percolate (. 48)
  • Chris Jacob , dyrektor ds. Marketingu produktów w Salesforce Marketing Cloud
  • Jessica Gioglio , szef Creative Lab w Sprinklr
  • (. 58) Alicianne Rand , wiceprezes ds. Marketingu w NewsCred
  • aby wymienić tylko kilka!

Dowiedz się, w jaki sposób ci profesjonaliści budują świadomość i kierują potencjalnymi klientami dzięki LinkedIn Sponsorowane aktualizacje, ponieważ zapewniają wgląd w:

  • Skuteczne tworzenie content marketingu. cele
  • Różnica między reklamą na LinkedIn a innymi portalami społecznościowymi
  • Wskazówki dotyczące realizacji kampanii, podkreślając znaczenie testów A / B

(78. ) Pobierz nasz nowy przewodnik i dowiedz się, jak wyznaczać inteligentne cele dla marketingu treści i natywnych działań reklamowych na LinkedIn.

Color your LinkedIn Sponsored Updates Strategy with Bright Insights [SlideShare]

April 11, 2018