Back to Question Center
0

Zrób wielkie pierwsze wrażenie: 5 typowych błędów w przesyłaniu wiadomości, których należy unikać

1 answers:
  • Make a Great First Impression: 5 Common Messaging Mistakes to Avoid
(5. )
  • Make a Great First Impression: 5 Common Messaging Mistakes to Avoid
(. 33) Ludzie przesyłają 215 miliardów e-maili każdego dnia, a to nie obejmuje miliardów tekstów, tweetów, pinezek, tagów, wiadomości, powiadomień, spadków, zatrzasków i miriady innych sposobów, w jakie ludzie przesyłają wiadomości. przez całą dobę. Twój wstępny komunikat sprzedaży jest przeciwny dużej konkurencji - chile packages.

Jeden błąd - literówka, powitanie, wszelkie dezinformacje - wystarczy, aby zostać zignorowanym lub zdyskredytowanym. Nie zmarnuj swojego pierwszego strzału, aby zrobić świetne pierwsze wrażenie - i ostatecznie świetną wyprzedaż. Unikaj następujących klasycznych błędów e-mail i odróżnij się od spamu.

A Casual Greeting

Wiele firm wydaje się być zrelaksowanych, ale nadal jest to niewłaściwe posunięcie, aby otworzyć wiadomość o sprzedaży ze swobodnym powitaniem typu "Hej. "Err ze strony profesjonalizmu, ponieważ minusem błędnego oceniania tonu twojej wiadomości jest ogromna.

Nie wyciągasz ręki do starego kolegi z college'u;. to może być twoja jedyna szansa na wylądowanie kolejnego dużego klienta. Traktuj każdego potencjalnego klienta z największym szacunkiem od samego początku, a Ty nadajesz profesjonalny ton każdej następnej interakcji.

Korzystanie z biernego brzmienia

Kompozycja angielska 101: Zawsze aktywuj zdania. Co to dokładnie oznacza?. Unikaj czasochłonnych, leniwych czasowników i przerażającego "biernego głosu". "

Nie masz czasu, aby zrobić wrażenie w swoim pierwszym e-mailu lub wiadomości. Twoje wstępne dociekanie powinno składać się z dwóch akapitów lub mniej lub z pięciu zdań w sumie. Obejmuje to twoje kwalifikacyjne informacje i twoje pytanie. To nie pozostawia wiele miejsca do zmarnowania w powolnym języku.

Na szczęście nie musisz być Szekspirem, aby uniknąć brzmiącej jak senny bibliotekarz. Bierny głos jest łatwy do odnalezienia i wykorzenienia. Po prostu naciśnij komendę + F przed wysłaniem tego e-maila i wyszukaj słowa takie jak: "jest" "było" "było" "to" "wydaje się" i "być". "

Są to klasyczne czasowniki pasywne, które okrajają początkową sprzedaż energii potrzebnej do zrobienia świetnego pierwszego wrażenia, które pobudza do dalszej korespondencji.

Brzmiący niejasny

Aby uniknąć biernego głosu, twoje przesłanie musi przekazywać wartość - a to oznacza dostarczanie jasnych, przydatnych informacji. Używanie niejasnych, niezobowiązujących słów, takich jak "niektórzy", "wielu" i "większość", natychmiast wyłączy nowego kandydata.

"Wielu naszych klientów nas kocha" nie ma znaczenia. Gorzej, marnuje czas prospekta. Nigdy nie marnuj czasu.

Zamiast tego wykorzystaj te możliwości i dostarcz konkretne informacje, takie jak analizy przypadków klientów lub raporty wewnętrzne. Przekaż dane, statystyki i szczegółowe informacje i wzbudz zainteresowanie swoim potencjalnym klientem.

Słaba gramatyka

Nic nie zwalnia ludzi szybciej niż słaba gramatyka. Ludzie nie "czytają" wiadomości od nieznajomych. Skanują je. Jeśli nie mogą łatwo i szybko dostać tego, co mówisz i dlaczego piszesz, nie będą. Podwójne i potrójne sprawdzenie wiadomości pod kątem potknięć, takich jak literówki i formatowanie, ale zawsze upewnij się, że unikasz trzech klasycznych błędów:

To jest

● (40. ) Ich / oni są / tam

Twój / Ty

Nic nie sprawia, że ​​wyglądasz mniej profesjonalnie niż używając niewłaściwego.

Nudny temat

Jeśli nie możesz napisać interesującego tematu, nikt nie otworzy twojej wiadomości. Ludzie ciągle otrzymują spam, więc są coraz lepsi w odsiewaniu niechcianych e-maili. Ponadto, nigdy nie trudno sprzedać w temacie - wydaje się być spamem.

Trzywyrazowe wiersze tematu działają dobrze zgodnie ze studium e-mail z SendGrid , ale testuj je i testuj ponownie, aż znajdziesz otwartą stawkę, która działa dla ciebie. Jeśli potrafisz ugotować swoją wiadomość do linii tematów z trzema zachęcającymi słowami, masz dobry start.

Stań się gwiazdą sprzedaży Out Star Rock

Eliminowanie biernego głosu, używanie poprawnej gramatyki, pisanie istotnych tematów (z odpowiednimi pozdrowieniami) i dostarczanie wartości poprzez określone deklaracje deklaratywne. to dopiero początek stania się gwiazdą rocka. Aby mieć naprawdę dobre pierwsze wrażenie na swoich klientach, musisz sięgnąć głębiej.

Kto jest Twoim docelowym nabywcą?. Czy masz jakieś połączenia, które mogą przełamać lody i pomóc w początkowej strategii zasięgu?. Czy znasz jakieś popularne osoby lub osoby decyzyjne?. Jaka jest główna motywacja twojego docelowego nabywcy i jak możesz z tym porozmawiać?

Stworzyliśmy prostą listę kontrolną liderów sprzedaży , aby Twój zespół sprzedaży. potrafi odpowiedzieć na te pytania na niższym poziomie przed , aby nawiązać pierwszy kontakt. Kroki wewnątrz pomogą opracować wszechstronny zasięg wiadomości e-mail i strategię treści, aby wzmocnić zaufanie i komunikację, która przynosi efekty.

Masz tylko jedną szansę, aby zrobić świetne pierwsze wrażenie. Pobierz Lista kontrolna liderów sprzedaży LinkedIn i upewnij się, że jesteś przygotowany na wygrywające pierwsze wrażenie.

April 11, 2018