Back to Question Center
0

Bezpieczeństwo marki i kontekst w sieci odbiorców w sieci LinkedIn

1 answers:

Na LinkedIn naszym priorytetem jest promowanie Twoich treści w wysokiej jakości i. bezpieczny dla marki kontekst. W tym celu podjęliśmy działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa marki w ramach naszej niedawno uruchomionej sieci LinkedIn Audience Network i zapewniamy kontrolę nad tym, gdzie pojawiają się Twoje reklamy w sieci.

Najpierw sprawdzamy naszych wydawców partnerskich, aby upewnić się, że spełniają oni wytyczne dotyczące LinkedIn i standardy jakości. Ponadto blokujemy aplikacje i witryny, które można rozsądnie uznać za kontrowersyjne lub obraźliwe, szczególnie w kontekście zawodowym - doble nudo corbata. Na przykład blokujemy aplikacje do randek, wydawców wiadomości o gwiazdach i podobne miejsca docelowe.

Po drugie, regularnie monitorujemy aktywność kampanii w naszych obiektach partnerskich w sieci. Pomaga to nam umieszczać Twoje reklamy w bezpiecznych dla marki środowiskach, które są wolne od niechcianej aktywności. Ponadto, ponieważ kampanie w sieciach odbiorców są wyświetlane tylko członkom LinkedIn, możesz mieć pewność, że prawdziwe osoby widzą i klikają Twoje reklamy.

Po trzecie, dajemy Ci kontrolę nad tym, gdzie Twoje reklamy będą wyświetlane w sieci odbiorców za pośrednictwem listy bloków na poziomie wydawcy i na poziomie kategorii IAB.

Na przykład, jeśli nie chcesz, aby Twoje reklamy pojawiały się u wydawców w określonej kategorii IAB , takiej jak planowanie finansowe lub podróże lotnicze, możesz wyłączyć te rodzaje miejsc docelowych. z kampanii w sieci odbiorców. W Menedżerze kampanii wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić kategorie, które chcesz wykluczyć. Twoje reklamy nie będą wyświetlane w aplikacjach lub witrynach, które pasują do zablokowanych kategorii.

Brand Safety and Context on the LinkedIn Audience Network

April 11, 2018