Back to Question Center
0

Jak wzmocnić i zbudować Rapport z odbiorcami IT dzięki treściom edukacyjnym

1 answers:

Aby rozpocząć rok z nową perspektywą, bliżej przyjrzeć się swojej bazie klientów i. ich wpływy mogą być świetnym początkiem. Dla marketerów zajmujących się technologią oznacza to inwestowanie w nierozwiązane problemy związane z bólem oraz dostosowanie się do preferencji, aspiracji zawodowych i potrzeb biznesowych głównych odbiorców - od użytkowników końcowych po specjalistów IT.

W 2017 r - como comprar hosting y dominio. Wykorzystaliśmy dane z platformy LinkedIn Marketing Solutions, aby przybliżyć Państwu zatopioną w treściach atmosferę dzisiejszych nabywców technologii w Tapping Into the Minds of Today's Tech Professionals , odkrywając: (11. )

 • W jaki sposób i gdzie specjaliści ds. Technologii naprawdę angażują się w c . Mianowicie w drodze, przed / po pracy oraz za pośrednictwem aktualności i aktualizacji firmy.
 • W przypadku opinii najbardziej cenią sobie fachowcy branży technologicznej . Nic dziwnego, że technicy cenią treści udostępniane przez rówieśników i zaufanych ekspertów z branży.
 • Dlaczego treść odgrywa większą niż kiedykolwiek rolę w kształtowaniu drogi decyzyjnej osób w branży technologicznej . Technicy, którzy czytają i decydują się spędzać czas, pochłaniają swój zestaw wiedzy, kariery i kształtują wrażenie kluczowych graczy w krajobrazie.
 • Co mogą zrobić marketerzy technologii, aby tworzyć treści, które odpowiadają specjalistom od technologii i zachęca ich do działania . Kluczowe dania na wynos: zwięźle, zawierają ważne szczegóły, mają poczucie humoru i punkt widzenia!

Biorąc pod uwagę, że spostrzeżenia dotyczące umiejętności i dzielenia się wiedzą są najważniejszymi składnikami treści, które wolą profesjonalni specjaliści. do konsumpcji, zwróciliśmy się do wglądu od naszych przyjaciół w LinkedIn Learning . Ich ostatnia praca w zoptymalizowanym procesie uczenia się i rozwoju umiejętności dla decydentów biznesowych i IT jest inspirującym punktem wyjścia dla marketerów, którzy chcą zdobyć zaufanie, wzmocnić pozycję swoich nabywców lub użytkowników końcowych i pomóc im osiągnąć długoterminowy sukces.

Tutaj znajdują się cenne informacje zebrane z eBooków LinkedIn i infografiki na temat liderów IT i specjalistów w dziedzinie technologii, w tym w jaki sposób marketingowcy mogą wykorzystać te informacje do podjęcia dziś działań.

 • Podczas analizy najlepszych nietechnicznych umiejętności wymienionych w profilach lidera branży IT w porównaniu z najlepszymi umiejętnościami, które rekruterzy zatrudniali, LinkedIn Learning odkrył, że określone umiejętności nietechniczne są "krytyczne dla misji". "na różnych etapach kariery zawodowej profesjonalistów. Pogrupowane według stażu pracy są to:
 1. kierownik : strategia biznesowa, analiza danych, zarządzanie ryzykiem
 2. wiceprezes :. Przywództwo, BizDev / Sprzedaż, Zarządzanie zmianami
 3. CTO / CIO : Mentoring, kierownictwo myślowe, finanse
 • 68% specjalistów IT mówi o opanowaniu obu. twarde i miękkie umiejętności mają kluczowe znaczenie dla przejścia do roli lidera. Najnowszy ścieżkę edukacyjną LinkedIn na temat przywództwa technologicznego jest doskonałym przykładem tworzenia i opieki nad treściami, które są istotne i łatwe do wykorzystania dla profesjonalistów w ich karierze zawodowej. Zastanów się nad tworzeniem podobnie dynamicznych i edukacyjnych doświadczeń dla klientów i kupujących podczas ich podróży przez klienta.
 • Zgodnie z badaniem LinkedIn Learning and Spiceworks wielu informatyków uzyskało tytuły licencjata lub magistra, a niektórzy są samoukami, wyposażonymi w zaawansowane certyfikaty. Niezależnie od tego, czy kształcenie odbywa się w klasie, czy w trakcie pracy, jedno jest prawdziwe - pozostać ważnym w branży IT, dziś wymaga ciągłego pozyskiwania treści z głęboką wiedzą specjalistyczną. Dla marketerów, zadaj sobie pytanie, w jaki sposób wykorzystujesz te momenty, w których rozwijasz umiejętności, ucz się i rozwijasz karierę.
 • Większość badanych specjalistów IT z LinkedIn Learning i Spiceworks wskazała technologie istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa (73%), wirtualizacji (65%), chmury (61%) oraz sieci i infrastruktury. (52%) jako kluczowe obszary dalszego rozwoju.
 • Sposób myślenia "zawsze ucz się" jest ważniejszy w IT niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ narzędzia oprogramowania baz danych, zarządzanie siecią, systemy operacyjne, języki programowania i obszary wschodzące, takie jak uczenie maszynowe i rozwój mobilny. Aby być na bieżąco, profesjonaliści przechodzą do certyfikatów, szkoleń, rówieśników, usług subskrypcji wideo, konferencji, wirtualnych sal lekcyjnych i platform obsługujących wideo. Czy zastanawiałeś się, gdzie Twoje wiadomości marketingowe mogą być bardziej obecne w. te media?

Od tych pięciu sklepów na wynos, marketerzy powinni zdobyć wiedzę, która wyzwalająca siłę uczenia się online i treści, które przemawiają do apetytu odbiorców na opanowanie nowych umiejętności, jest bardzo cennym zasobem treści do uwzględnienia w przyszłych działaniach marketingowych. Na LinkedIn zachęcamy do przetestowania najbardziej wzmacniających, informacyjnych informacji w swoim sektorze lub zestawie produktów.

Aby uzyskać więcej informacji marketingowych. hts, taktyka i myślenie przywódcze proszę zasubskrybuj blog LinkedIn Marketing Solutions !

How to Empower and Build Rapport with the IT Audience Through Educational Content

April 11, 2018