Back to Question Center
0

Najlepszy zestaw umiejętności do wzmacniania zespołu finansów

1 answers:

The Best Skill Set for Bolstering Your Finance Team

Bardzo duży popyt na osoby, które mogą skutecznie wykorzystywać dane do. wpływać na decyzje biznesowe:

â € ť Silny popyt na ekspercką wiedzę analityczną: około jedna czwarta dyrektorów finansowych twierdzi, że chcieliby wzmocnić swój zespół dzięki ekspertyzie. wokół gromadzenia, analizowania i prezentacji aspektów analizy.
- Znajomość biznesu w zakresie technicznych umiejętności finansowych: Podczas gdy niektórzy dyrektorzy finansowi wspominają o chęci dodania umiejętności technicznych do swojego zespołu finansowego (zwłaszcza w odniesieniu do FP i A oraz podatków), wielu. więcej głosu potrzeba silniejszego zrozumienia i zdolności biznesowych.
Przywództwo i wpływy wysoko cenione: Głos dyrektora finansowego jest silnym popytem dla osób, które nie tylko potrafią analizować i syntetyzować dane, ale także dla tych, którzy potrafią przekonująco komunikować wglądy i - sofas baratos on line. pomysły dla ludzi w całej firmie. Centralny do ich komentarzy, cechy, które ich zdaniem pasują do wpływowych pracowników â ????. ciekawość, pewność siebie, umiejętności konsultacyjne i myślenie wielkoformatowe.

Jeśli mógłbyś wzmocnić swój zespół finansowy o jeden szczególny zestaw umiejętności lub wiedzę fachową, co by to było?
The Best Skill Set for Bolstering Your Finance Team

Wyciąg wzięty z. Deloitte

(. 4)

April 6, 2018