Back to Question Center
0

Dlaczego Pros sprzedaży powinien przestać wysyłać załączniki e-mail

1 answers:
(16. ) Profesjonalni programiści coraz rzadziej rezygnują z zimnych połączeń na rzecz ciepłego kontaktu za pośrednictwem różnych kanałów, w tym poczty elektronicznej. Chociaż dobrze jest to zobaczyć, wiele powtórzeń wciąż trzyma się praktyki przesyłania treści i zabezpieczeń jako załączników do wiadomości e-mail.

Oto cztery powody, dla których jest to zły pomysł - i jeden lepszy sposób na udostępnianie materiałów drogą elektroniczną - buy high pr sites.

Jeśli twój e-mail nigdy nie zostanie otwarty lub przeczytany, twoje załączniki nigdy nie będą widoczne. Coraz częściej przedstawiciele handlowi doświadczają tej rzeczywistości. Coraz więcej profesjonalistów po prostu ignoruje lub usuwa wiadomości e-mail, dzięki czemu Twój pojazd dostawczy jest mniej skuteczny jako narzędzie zaręczynowe.

Nie można ich winić. Postaw się w sytuacji potencjalnego klienta - jak często otwierasz załącznik w wiadomości e-mail od kogoś, kogo nie znasz?

Przeciętny biznesmen otrzymuje 95 wiadomości e-mail dziennie . Przy tak wielu wiadomościach konkurujących o ich skąpą uwagę, perspektywy są słusznie wybredne co do tego, które e-maile otworzyć. Nic dziwnego, że średnia otwarta stawka za kampanie e-mail marketingowe w 2016 roku wynosiła 24% . Innymi słowy, 76 procent wiadomości e-mail poszło nieprzeczytane!. Inne badanie wykazało, że tylko 22 procent wiadomości e-mail od przedsiębiorstw zostało otwartych w 2016 r., Natomiast pozostałe zostały usunięte, zignorowane lub po prostu nigdy nie dotarły do ​​zamierzonych odbiorców.

Jeśli wystarczająca ilość wiadomości e-mail zostanie usunięta bez otwierania, możesz zostać oznaczony przez dostawcę usług e-mail jako podejrzany nadawca. Gdy to się stanie, twoje e-maile zostaną automatycznie przekierowane do folderu spamu.

2. Brak wglądu w zaangażowanie

Podczas wysyłania załączników za pośrednictwem poczty e-mail nie można śledzić ani monitorować, w jaki sposób użytkownicy angażują się w te zasoby treści. W jaki sposób możesz zoptymalizować swoje podejście, chyba że wiesz, które treści są rezonujące?

Pomyśl o tym w ten sposób: Kiedy docierasz do potencjalnych nabywców, jednym z twoich głównych celów jest zdobycie ich zaufania. Tylko z zaufaniem otrzymujesz pozwolenie na dalsze zaangażowanie. Wiedząc, czy potencjalny klient znalazł wartość w Twoim e-mailu, a treść, którą udostępniasz, jest niezbędna do zrozumienia, w jaki sposób możesz ustanowić siebie jako zaufanego doradcę. Po prostu wyślij wiadomość e-mail z zapytaniem, aby uzyskać informację zwrotną, która nie jest niezawodną opcją.

3. Załączniki mogą być ciężkie

Załączniki do e-maili - w tym filmy wideo, prezentacje, a nawet pliki PDF - mogą być ogromne. Jeśli Twój rozmiar e-maili przekroczy próg ustawiony przez serwer poczty e-mail odbiorcy, twoja wiadomość nigdy się nie przedostanie. Dodatkowo zwiększasz prawdopodobieństwo otrzymania wiadomości do folderu spamu. Ponieważ załączniki do wiadomości e-mail są skutecznym sposobem ukrywania wirusów i złośliwego oprogramowania, niektórzy dostawcy usług poczty e-mail mogą automatycznie traktować wiadomości z załącznikami jako spam. Nawet jeśli twój adres e-mail dotrze do zamierzonego odbiorcy, ryzykujesz irytującą osobę, która musi pobrać ogromny plik.

4. Brak podejścia zorkiestrowanego

Prawdopodobnie nie jesteś jedyną osobą w swojej organizacji, która dociera do potencjalnych klientów. Podczas wysyłania e-maili z załącznikami inni w marketingu, rozwoju sprzedaży, marketingu produktów i sukcesie klientów mogą robić to samo. O ile Ty i Twoi współpracownicy nie mają dostępu do wszystkich wysyłanych wiadomości e-mail, jest całkiem możliwe, że potencjalni klienci otrzymują więcej niż jedną kopię tych załączników. Ten brak koordynacji słabo odbija się na Tobie i Twojej organizacji. Jeśli nie możesz zebrać go razem, aby poradzić sobie z najbardziej podstawowymi czynnościami, dlaczego każdy potencjalny klient miałby komfortowo powierzać swojej firmie jakąkolwiek część swojej działalności?

Jak w ogóle unikać dołączania załączników?

(16. Zamiast wysyłania pracowitej, złożonej wiadomości e-mail zawierającej załączniki, które mogą nigdy nie zostać zauważone , użyj PointDrive , stosunkowo nowego narzędzia w LinkedIn Sales Navigator, które umożliwia łatwe dostarczanie spersonalizowanych treści do potencjalnych klientów.

Ty i inni członkowie twojego zespołu możecie zobaczyć PointDrive, aby zobaczyć, co udostępniasz, a nawet możesz śledzić, w jaki sposób zawartość jest pochłaniana i przez kogo. Dodatkowo, odkąd odbiorcy logują się za pośrednictwem LinkedIn lub podają swoje imię i adres e-mail, zobaczysz, kiedy ktoś udostępnił twoje treści innym osobom w komisji skupu. Po zidentyfikowaniu, które treści zyskują trakcję, możesz udostępniać udane urządzenia PointDrives innym osobom w organizacji, aby wszyscy korzystali z najbardziej efektywnych pakietów.

Why Sales Pros Should Stop Sending Email Attachments

April 6, 2018