Back to Question Center
0

Upraszczanie sprzedaży: bezstresowy przewodnik po korzystaniu z LinkedIn dla sukcesu sprzedaży

1 answers:
  • Simplifying Sales: The Effortless Guide to Using LinkedIn for Sales Success
(5. )
  • Simplifying Sales: The Effortless Guide to Using LinkedIn for Sales Success
(. 33) Wszyscy słyszeli wszystkie rozmowy o "nowym nabywcy", ale w rzeczywistości wiele fundamentalnych aspektów procesu zakupu nie uległo zmianie. Kupujący wciąż szukają nowych sposobów na sprawniejsze działanie swojej firmy, a wciąż zbierają informacje o specjalistach ds - greek pharmacy. Sprzedaży, którzy mogą im w tym pomóc.

Zmieniło się to, w jaki sposób nabywcy kształcą się i współpracują ze sprzedawcami. Kupujący B2B w dużej mierze ignorują nieskuteczne techniki poszukiwania sprzedaży, takie jak zimne dzwonienie, a zamiast tego angażują się w kontakt ze specjalistami ds. Sprzedaży, którzy dostarczają dostosowane treści dostosowane do ich potrzeb na odpowiednim etapie kupowania. Opierają się także bardziej na swoich sieciach w zakresie badań peer-to-peer w celu walidacji nowych rozwiązań i ofert na rynku.

W jaki sposób firmy i zespoły sprzedaży mogą reagować na zmieniającą się dynamikę rynku?

Aby odnieść sukces w dzisiejszym otoczeniu, specjaliści ds. Sprzedaży muszą oferować nabywcy wartość na każdym etapie podróży. Odkrywanie wglądu w kupującego w czasie rzeczywistym jest kluczem do zrozumienia, co kupujący próbują osiągnąć w tym momencie.

W eBooku "Uproszczenie sprzedaży" omawiamy, jak korzystać z aktualizacji LinkedIn, aby skupić się na właściwych ludziach, zaangażować we właściwy sposób i ostatecznie zbudować udane relacje biznesowe. Nauczysz się, jak używać Sales Navigatora, aby usprawnić wszystkie komponenty w swojej społecznej sprzedaży, w tym:

  • Znalezienie odpowiednich kupujących
  • Ograniczenie liczby klientów rezygnujących
  • . Włączanie aktualizacji do działania

Krajobraz sprzedaży się zmienił, a kupujący, a nie sprzedawca, jest teraz tym, który ma teraz kontrolę podczas zakupu. Ale to nie znaczy, że przedstawiciele handlowi mogą zająć miejsce na tylnym siedzeniu. Zamiast tego, korzystając z narzędzi zawartych w tym ebooku, zyskujesz przewagę nad konkurencją w coraz bardziej konkurencyjnym klimacie. Pobierz "Upraszczanie sprzedaży: Przewodnik po korzystaniu z LinkedIn dla sukcesu w sprzedaży" w celu usprawnienia procesu sprzedaży społecznej i zaangażowania potencjalnych klientów.

April 6, 2018