Back to Question Center
0

Jak zrobić szybkie i łatwe profesjonalne wideo dla LinkedIn

1 answers:
(5. )

Oto, co trzeba zrobić, aby nagrać wideo:

.
  • How to Make a Quick and Easy Professional Video for LinkedIn
(27 - gestion temps de travail. )
  • How to Make a Quick and Easy Professional Video for LinkedIn
(. 5)
  • How to Make a Quick and Easy Professional Video for LinkedIn
.
  • How to Make a Quick and Easy Professional Video for LinkedIn
(2. )

Edycja to opowiadanie historii

Myśli. 4K dla firm

Wskazówka bonusowa do edycji

.
(5. )

Uwaga wydawcy: Post pierwotnie pojawił się na blogu LinkedIn Sales and Marketing Solutions w regionie EMEA .

Otrzymuję to pytanie każdego dnia, więc pomyślałem, że podzielę się szybką i łatwą konfiguracją do kręcenia dobrej jakości obrazu i dźwięku, aby podzielić się Twoją wiadomością z natywną ofertą wideo na LinkedIn.

W ciągu ostatnich kilku lat umieściłem zestaw moich zestawów fotografii z koncertu na wideo i mogę powiedzieć, że gdy zdobędziesz odpowiedni sprzęt i sposób myślenia o filmie. , niezwykle łatwo jest stworzyć dobrej jakości wideo w locie. Celem jest stworzenie filmu, który przejdzie przez aktualną falę shakey, vertical (dlaczego, oh, dlaczego wertykalny ???) wideo, które jest wielokrotnie połączone z równie złym dźwiękiem.

Za pomocą kilku prostych, dość niedrogich narzędzi, możesz pomóc, by twoja wiadomość przebiła się przez hałas. Poniższy zestaw kosztuje około 100 funtów, ale warto. Pomyśl o tym jako o inwestycji w swoje przenośne studio wideo i nie zapomnij podzielić się miłością z biurem, aby mogli wykorzystać to również dla spójności wideo.

Mini statyw do smartfona - To całkiem proste. Nie trzymaj telefonu;. drgania aparatu są niezwykle denerwujące. Prosty mini statyw zapewni stabilność ujęć. Rhodesy RT-01 Przenośny statyw do statywu do iPoda, dowolnego smartfona, aparatu z uniwersalnym klipsem (9, 99)

Prosty mikrofon do mikrofonu - polecam Rode Smartlav +. Lavalier Microphone - istnieje natywna aplikacja dla iPhone'a, ale nie dla Androida. Nie jestem fanem iPhone'a i wolę Androida, więc obejściem jest pobranie aplikacji RecForge II z Google Play. Działa bezbłędnie za pomocą tego mikrofonu i brzmi fantastycznie. (Zawsze polecam nagrywanie dźwięku osobno i synchronizację w poście, ale to jest dla następnego poziomu wideo, o którym opowiem dalej) (£ 48. 95)

LED Light . - Światło jest twoim najlepszym przyjacielem podczas kręcenia filmu. Nie daj się złapać złym źródłem światła, nosić własne. Polecam lampę Commlite CM-L50BII z możliwością przyciemniania 50 LED Ultra High Power Panel LED LED, Universal Mini Camera Light (24 GBP.) Wspaniałą rzeczą w tym świetle LED jest to, że działa również z aparatami DSLR, dzięki czemu można go zabrać ze sobą. Ty, kiedy dokonasz aktualizacji później.

Zdalne wyzwalanie migawki - Jest to NIEZBĘDNE, jeśli nagrywasz wideo w trybie jednoosobowym. Nie tylko wyeliminuje to konieczność edycji (to znaczy, jeśli możesz to zrobić za jednym razem), ale jest także doskonały do ​​przeprowadzania wywiadów w locie. Polecam CamKix Bezprzewodowy pilot do zdalnego sterowania kamerą Bluetooth do smartfonów (9, 99 funtów)

Edycja wideo ma długą drogę i jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek. Jako dobry marketingowiec, ważne jest, aby nauczyć się podstawowej edycji wideo tak szybko, jak to tylko możliwe. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje mnóstwo wspaniałych programów / aplikacji, które mogą ci pomóc, a są one bardzo łatwe do nauczenia, ale będziesz musiał poświęcić trochę czasu na naukę podstaw edycji. Gdy poznasz podstawy, możesz zacząć robić się kreatywny i sprawić, że Twoje filmy będą jeszcze bardziej wyróżniać się dzięki edycjom, które poprawią przekazywany komunikat / historię. Mogę powiedzieć ci z doświadczenia, że ​​kiedy już to zrozumiesz, stanie się wciągająca.

Polecam zacząć od pobrania bezpłatnej wersji próbnej Camtasia i obejrzenia samouczków. Nie musisz szaleć, ale obserwuj rozpoczęcie i podstawy edycji. Istnieje kilka darmowych samouczków na stronie TechSmith, lub możesz wziąć je w górę i zapoznać się z ofertami od LinkedIn Learning .

Wideo 4K (a nawet 6K) to nowy błyszczący obiekt dla kamerzystów, ale nie wyprzedzajcie zbytnio siebie. Nawet iPhone X może teraz strzelać 4K, ale czy warto?. Moim zdaniem nie. W chwili obecnej dostępny jest tylko jeden lub dwa telefony z ekranem zdolnym do odtwarzania 4K. Nawet najwięksi producenci treści, tacy jak Netflix i Amazon, starają się wyprodukować wystarczającą ilość wideo 4K, aby było warto. Na razie skup się na nauce podstaw wideo, a gdy 4K stanie się głównym kanałem, będziesz gotowy, aby w pełni wykorzystać możliwości.

Jeśli naprawdę chcesz podnieść swoje umiejętności produkcji wideo, dodaj trochę materiału i muzyki z B-roll. Zdjęcie w formacie B-roll może dodać inny wymiar do opowiadania i pomóc rozbić korporacyjną gadającą głowę. Muzyka może dodawać dramaturgię i wywoływać emocje, a podczas edycji bardzo łatwo ją wpaść. Polecam Videoblocks. com i Audiobłoki. com . Oba są oparte na subskrypcji z nieograniczonym pobieraniem materiału wideo i piekielną kolekcją nieograniczonej ilości plików audio. Po prostu wpisz słowa kluczowe lub wybierz nastrój, który chcesz przekazać, pobierz pliki i upuść je w edytorze.

Zdaję sobie sprawę z ironii w zamieszczaniu artykułu tekstowego na temat produkcji wideo, ale jest to po prostu lista sprzętu, z którego zacząłem korzystać, a którego nadal używam. Skupiam się na strzelaniu z moim lustrzanką cyfrową i nagrywaniu dźwięku na Zoom HN4 w 2018 roku, więc bądźcie czujni na moją najnowszą i najlepszą konfigurację, ponieważ niebawem opowiem o następnym poziomie. Pamiętaj, że nie ma dobrego ani złego sposobu na nagranie wideo, jest to najlepsza konfiguracja, którą znalazłem po TONACH badań, jak zrobić szybkie, profesjonalne wideo w locie.

Baw się dobrze i strzelaj lepiej niż wczoraj.

Aby uzyskać więcej szybkich wskazówek i porad, jak zacząć korzystać z wideo B2B, subskrybuj blog LinkedIn LinkedIn.

How to Make a Quick and Easy Professional Video for LinkedIn

April 6, 2018