Back to Question Center
0

Dowiedz się, jak niesamowite opowieści mogą podnieść Twój marketing treści [eBook]

1 answers:

Zbierz się, przyjaciele, a opowiem ci historię ..

(. 10) Storytelling zawsze był podstawowym elementem content marketingu. Można argumentować, że to element podstawowy. Nic nie przyciąga nikogo, nie zmusza do lektury i pozostawia trwały wpływ zupełnie jak dobrą historię - kosten für app entwicklung. To tylko nauka .

Ale jak wyjaśnimy w naszym nowym eBooku, Kiedyś w cyfrowym czasie , sztuka opowiadania zmieniła się wraz z przejściem do zatłoczonego środowiska cyfrowego - lub. przynajmniej musi. W wielu przypadkach wymaga to całkowitej zmiany sposobu myślenia.

Nie chodzi tylko o to, by po prostu nazywać się gawędziarzami, lub przeorganizowywać te same stare treści marketingowe do formatów narracyjnych. Zamiast tego chodzi o zrozumienie, jak klienci myślą i konsumują, a także o to, jak rozwija się dynamika mediów społecznościowych, złożone sieci odbiorców i malejące zainteresowanie.

Połączyliśmy siły z autorem Brianem Solisem i zespołem wyobraźni w Gapingvoid , aby przybliżyć ten przewodnik w świecie, w którym 95% zawartości nie łączy się z siecią. Dzięki anegdotom, statystykom i ilustracjom pokażemy, jak marketerzy mogą się dostosowywać i rozwijać w momencie, gdy informacja jest walutą, a aktualność jest nowa.

Learn How Amazing Storytelling Can Elevate Your Content Marketing [eBook]

 • Jakie są wspólne filary wielkiego opowiadania?
 • Co odróżnia fabułę, narrację i anegdotę?. Dlaczego powinienem się tym przejmować?
 • W jaki sposób praktyka tworzenia scenariuszy może przyczynić się do większej koncentracji na moich kampaniach w zakresie treści?
 • Jak mogę umieścić moich odbiorców w centrum podróży bohatera?
 • .
 • Jakie środki ROI mają wpływ na ocenę wpływu na biznes?
 • Aby poruszać serca i umysły, marketerzy muszą odkrywać nowe sposoby angażowania, rozrywki, informowania i kierowania. To ta sama stara historia, tylko w zupełnie innym otoczeniu i przy jeszcze wyższych stawkach.

  Pobierz Once Upon a Digital Time , aby rozpocząć podróż.

  Learn How Amazing Storytelling Can Elevate Your Content Marketing [eBook]

  April 6, 2018