Back to Question Center
0

Nawigator sprzedaży rośnie i dobrze się z innymi

1 answers:

W ciągu ostatnich 3 lat Sales Navigator ewoluował od rozszerzenia LinkedIn na. oddzielny produkt i jedna z najszybciej rozwijających się aplikacji SaaS dla przedsiębiorstw. Obecnie ponad 80% Forbes Cloud 100 wykorzystuje Sales Navigator, aby osiągnąć swoje cele związane z przychodami.

We wczesnych dniach Sales Navigator, zdecydowaliśmy się działać jak startup i uruchamiać produkty, gdy tylko były gotowe, bez ostrzeżenia lub przed wydaniem szkolenia dla naszych klientów. Działaliśmy również niezależnie, integrując się tylko z kilkoma systemami, zamiast otwierać platformę na dziesiątki typów aplikacji sprzedażowych, których przedstawiciel używa w całym tygodniu pracy.

Nie - water eductor design.

Od dzisiaj będziemy publikować aktualizacje produktu Sales Navigator w cyklu kwartalnym, aby zapewnić zaawansowaną komunikację i szkolenia dla administratorów i użytkowników, dzięki czemu mają wystarczająco dużo czasu, aby zapoznać się z nowymi funkcjami i właściwie je wykorzystać.

Pierwsze w historii wydanie Sales Navigator Q1 zawiera kilka istotnych nowych funkcji i aktualizacji, w tym:

Niedawne uruchomienie platformy Sales Navigator Application Platform (SNAP) oznaczało nowe. Era Sales Navigator jako otwarta platforma. Naszym celem było dostarczenie kluczowych informacji o działaniach Sales Navigatora bezpośrednio w aplikacjach używanych przez sprzedawców w kategoriach takich jak CRM, Marketing Automation, Business Intelligence, Acceleration Sales, Web Conferencing i eSignature.

Podczas premiery ogłosiliśmy pierwszą falę ponad dwudziestu partnerów, w tym Salesforce, Microsoft Dynamics i Marketo. Ponad połowa planowanych integracji jest na żywo, a my ogłaszamy kolejnych czterech, którzy dołączają do rang i są już dziś dostępni: Demandbase, InsideSales. com, SugarCRM i Oracle Sales Cloud.

Budowanie swojej firmy może być bolesnym doświadczeniem.

Nasze przeprojektowane konto na stronie konta usprawnia proces wyładowywania nowych kont lub budowania relacji na istniejących kontach, dostarczając potrzebnych informacji, kiedy jest to potrzebne. Teraz możesz lepiej zrozumieć, czy konto jest dobrze dopasowane, kogo należy kierować i jak uzyskać ciepłe wprowadzenie.

Sales Navigator Grows Up and Plays Well With Others

 • Podsumowanie firmy : Ustal, czy konto jest odpowiednie, aby uzyskać wgląd w liczbę pracowników, branżę, przychody i dane kontaktowe, dzięki czemu jest szybsze i łatwiejsze. identyfikuj firmy, z którymi chcesz robić interesy.

 • Zakładka Nowe osoby : Uporządkuj kontakty na koncie w trzech ważnych grupach: zapisane kontakty, zalecane odprowadzenia i połączenia z kontem

 • .

  Zakładka Wiadomości i informacje : Otrzymuj aktualizacje, gdy twój potencjalny klient lub konto jest wymienione w wiadomościach, wpisach na LinkedIn lub ma znaczące zmiany w zatrudnieniu lub personelu

 • . Znasz swój cel - chcesz znaleźć firmy w określonych lokalizacjach, branżach i / lub rozmiarach oraz osoby o określonych funkcjach i odpowiednim stażu pracy. Teraz Sales Navigator nie tylko zapisze preferencje sprzedaży, aby zapewnić dostosowane rekomendacje dotyczące potencjalnych klientów, ale także umożliwi zastosowanie ich jako filtrów do dowolnego wyszukiwania zaawansowanego za pomocą jednego kliknięcia. Możesz łatwo ulepszać lub modyfikować swoje wyszukiwania, aby skupić się na docelowych osobach, na których Ci najbardziej zależy.

  Na przykład, jeśli zapisałeś preferencje sprzedaży, aby zlokalizować VP z marketingu w firmie reklamowej zatrudniającej ponad 500 pracowników, i chcesz zobaczyć, kto na poziomie CXO pasuje do tej samej lokalizacji, funkcji, branży i. Kryteria wielkości firmy, możesz po prostu nacisnąć przełącznik w polu wyszukiwania zaawansowanego, aby zastosować preferencje sprzedaży, a następnie zamienić "CXO" na "VP" w tym filtrze - dzięki temu łatwo znajdziesz odpowiednich ludzi do następnej oferty.

  W przypadku sprzedawców odpowiednie i aktualne sygnały mają znaczenie i mogą sprawić, że różnica między utraconą szansą a zamkniętą wygraną transakcją.

  Jeśli jesteś specjalistą ds. Sprzedaży, który właśnie został zatrudniony w firmie posiadającej własny zespół ds. Sprzedaży lub korporacyjnej wersji Enterprise Edition, ułatwiamy Ci przynoszenie twoich danych Sales Navigator bez potrzeby. skontaktować się z obsługą klienta LinkedIn.

  Aby dowiedzieć się więcej o aktualizacjach w dzisiejszym komunikacie, odwiedź naszą stronę tutaj . Zapraszamy do udziału w naszym 14-go lutego seminarium internetowym , w którym LinkedIn Experts przedstawi szczegółowy przewodnik po najnowszym wydaniu Sales Navigator Q1.

  Sales Navigator Grows Up and Plays Well With Others

  April 6, 2018