Back to Question Center
0

3 hacki, które poprawią ekrany telefonu

1 answers:

Pracowałeś nad swoją magią zaopatrzeniową i masz listę kandydatów, z którymi chcesz porozmawiać. do. Czas na ekran telefonu.

I spójrzmy prawdzie w oczy - to nie jest tak proste, jak niektórzy mogą myśleć - auto elektritoeoed tartus. Masz tylko krótki czas, aby ustalić, czy osoba po drugiej stronie telefonu będzie dobrze pasować do roli i firmy. I nie chodzi tylko o nich jako o osobę indywidualną - musisz także mieć odpowiednią rangę w stosunku do innych kandydatów, z którymi rozmawiasz, w celu ustalenia, kto powinien pójść dalej w procesie rozmowy kwalifikacyjnej.

Dobrą wiadomością jest to, że możesz ułatwić sobie ten proces i zwiększyć jego skuteczność, używając trzech prostych hacków:

1. Użyj standardowego formularza do oceny wszystkich kandydatów

Użycie standardowego zestawu kryteriów do oceny każdego kandydata pomoże ci podejmować szybsze i bardziej sprawiedliwe decyzje. Dlatego właśnie ułożyliśmy poniższy formularz , który można wykorzystać do oceny kandydatów na niektóre z najważniejszych atrybutów, w tym tło i doświadczenie, zainteresowanie firmą, umiejętności współpracy i kulturę . aby go zapisać, kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazku i kliknij "zapisz jako" ) :( 11)

3 Hacks That Will Improve Your Phone Screens

April 6, 2018